TEPEBAŞI BELEDİYESİ DOĞAL YAŞAM MERKEZİ ZİYARETİ

E-Postalar vasıtası ile birbirimizi sanal ortamda tanıyorduk. Ama yüz yüze görüşme imkanı olmamıştı,. Pazar günü toplandık ve Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezindeki dostlarımızı ziyaret ettik. Herkes birbirini uzun süredir tanıyor gibiydi. Hayvan dostları beraberinde  yavru ve yetişkin kedi maması ve süt getirdiler.

  

Veteriner Hekim Murat Bey ve bakımevi personeli bizleri çok iyi karşıladı. Dostlarımız hakkında bilgi verdiler. Bakımevinin bizden başka ziyaretçileri de vardı. Gelen giden eksik olmuyordu. Bu izleri çok mutlu etti.

 

İlk fırsatta Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık İstasyonunu da hep birlikte ziyaret etme kararı alarak bakımevinden ayrıldık.

Bu yazı Haberler kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Ayten Tutkun hakkında

1965 Eskişehir doğumluyum. Atatürk Lisesi mezunuyum. Evliyim. Ticaretle uğraşıyorum. Hayvan Korumacıyım. Bir dönem EHKD Genel Sekreterliği İki dönem EHKD Yönetim Kurulu Başkanlığını ve İl Hayvanları Koruma Kurulu Üyeliğini yürüttüm. Dünya yalnız bizim değil diyorum ve yaşam hakkına saygı duyulmasını istiyorum. Bu siteyi hazırlamaktaki amacım ise sokaklardaki ve barınaktaki dostlarımızın sıcak yuvalara kavuşmasını ve hayvan sevgisi ve hakları bilincinin yayılmasını sağlamaktır. Sevgi ve Saygılarımla Ayten TUTKUN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir