ODUNPAZARI HAYVAN SAĞLIK İSTASYONU’NDAKİ CANLAR YUVA BEKLİYOR

 

                   YUVA BULDU  :))                      YUVA BULDU :))

Beyaz Terrier yaşlandığı ve hastalandığı için (15 yaşında) Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezine bırakıldı. Tedavisi yapılıyor. Minik yavru Terrier sağlıklı, oyuncu. Büyüyünce 3 numara Terrier olacak :). Bu iki can yuva bekliyor.

 

                                                                              YUVA BULDU

Av Köpeği yavrularını kaybetmiş. Odunpazazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezindeki annesiz yavrulara sütannelik yapıyor :)). Çocukların elinde bulunan yavruyu bugün bakımevine götürdük. Onu da hemen  bağrına bastı. Kuker sokakta bulundu. Kısırlaştırıldı, aşılandı. Göz tedavisi devam ediyor. Süt anne ve süt kardeşler gibi Kuker da yuva bekliyor. 

Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık İstasyonu
Eskişehir – Alpu Karayolu (Şehir merkezine 12 km)
Yassıhöyük Mahallesini geçince sağ tarafta
Tel : (222) 236 19 70
.
Bu yazı Arayanlar-Arananlar kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Ayten Tutkun hakkında

1965 Eskişehir doğumluyum. Atatürk Lisesi mezunuyum. Evliyim. Ticaretle uğraşıyorum. Hayvan Korumacıyım. Bir dönem EHKD Genel Sekreterliği İki dönem EHKD Yönetim Kurulu Başkanlığını ve İl Hayvanları Koruma Kurulu Üyeliğini yürüttüm. Dünya yalnız bizim değil diyorum ve yaşam hakkına saygı duyulmasını istiyorum. Bu siteyi hazırlamaktaki amacım ise sokaklardaki ve barınaktaki dostlarımızın sıcak yuvalara kavuşmasını ve hayvan sevgisi ve hakları bilincinin yayılmasını sağlamaktır. Sevgi ve Saygılarımla Ayten TUTKUN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir